Sausas įstatymas: mafijos gimimas

Sausas įstatymas: mafijos gimimas

Serialas Sausas įstatymas: mafijos gimimas pasakoja apie laikmetį, kai Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo priimtas įstatymas, draudžiantis alkoholio vartojimą. Nors jo sumanytojai tikino gelbstintys žmonių moralę, viskas pasisuko atvirkščiai: šalyje gimė mafija, per trumpą laiką tapusi realia situacijos šeimininke.

Šios situacijos centre – politikas ir gangsteris Nakis Tompsonas. Jis kontroliuoja viską: derasi su vyriausybės nariais, lobistais, mafijos vadais, tarp kurių yra ir garsusis Al Kaponė. Be jo žinios nevyksta nieko. Mafijos vadai Lakis Lučianas, Arnoldas Rotšteinas ir net garsusis Alas Kaponė – Nakis Tompsonas palaiko ryšius su visais, kurie tik gali būti jam naudingi.

Trečiame dešimtmetyje Atlantik Sitis buvo pasaulio žaidimų aikštelė, svajonių karalystė ant smėlio, kurioje kiekvienas vyras, moteris ar vaikas galėjo pasijausti karališkos šeimos nariu. Kai Amerikoje paskelbiamas sausas įstatymas, žmonės, iki tol buvę už įstatymo ribų, tampa tikraisiais padėties šeimininkais. Miestas klestėjo, nes davė savo svečiams tai, ko jie norėjo, – galimybių smagiai pašėlti už prieinamą kainą. Atlantik Sitis tviskėjo prabanga, kvepėjo cigarais ir troškiu kazino salių aromatu. Spalvinga, šokiruojanti ir atvira – tokia yra Amerikos mafiją pagimdžiusio Atlantik Sičio klestėjimo kronika..

Serialo scenarijaus autorius – Terencas Winter, sukūręs kultinį serialą „Sopranai“.

Pasidalinkite!
Rekomenduojama Jums:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *