Mafijos kronikos S01E01

Remigijus Daškevičius

Visiems kas dar nematę, pristatome vaidybinių dokumentinių filmų ciklą „ Mafijos kronikos“. Pirmoje sezono dalyje atkurta tragiško likimo Remigijaus Daškevičiaus–Daškės istorija. Jam snaiperio pasiųsta kulka iki šiol yra viena didžiausių Lietuvos kriminalinio pasaulio mįslių.

Remigijus Daškevičius, Kauno mafijos vadeiva. Penkiolikmečio Daškevičiaus suburta jokių autoritetų nepripažįstanti „daškinių“ gauja tapo pagrindine kliūtimi „daktarų“ kelyje, o asmeninė Daškės neapykanta Henrikui Daktarui buvo tiesiog patologiška.

Priešais televizijos kameras prabila žymiausi atkuriamojo laikmečio kriminalistai, buvę ONTT pareigūnai, generalinės prokuratūros darbuotojai, R.Daškevičiaus sporto treneriai, seni kovų draugai, pramogų verslo garsenybės, apsaugininkai, pasikėsinimų nužudyti liudininkai.

Visi Daškę minėjo tik geruoju. Daškė išties buvo labai charizmatiška asmenybė. Jis mokėjo surasti bendrą kalbą ne tik su šešėlinio pasaulio asmenimis, bet ir su sporto, pramogų pasaulio atstovais.

Dailius Dargis – nepriklausomas žurnalistas rašytojas, kurio knygos apie Lietuvos mafiją tapo bestseleriais.
Mafijos kronikos – tai unikalus kriminalinės dokumentikos serialas. Garsiausios mafijozų istorijos, iliustruotos unikalia vaizdo medžiaga, bei atkurtos pačios įdomiausios jų gyvenimo situacijos.

Laidoje įvykiai atkūriami tikroviškomis aplinkybėmis, autentiškose vietose, naudojant tų laikų automobilius, ginklus, prabangos ir mados simbolius, drabužius ir aksesuarus, atkartojant manieras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *