Kriminalinio pasaulio veikėjų kapai. Pamatykite kaip jie atrodo

Kriminalinio pasaulio veikėjų kapai. Pamatykite kaip jie atrodo

Dar būdami gyvi, jie labai mėgdavo rodyti savo turimus turtus. DIdeli namai, prabangūs automobiliai. Tačiau į kapus savo turtų nenusineši. Tačiau jų artimieji ir draugai, dažnai pasirūpina, kad jų amžino poilsio vieta išsiskirtų iš kitų.

Tad šiandien siūlome galimybę pamatyti kaip atrodo jau mirusių kriminalinio pasaulio autoritetų kapai.

Remigijus Daškevičius – Daškė

Remigijus Daškevičius – Daškė – buvęs Kauno nusikalstamos grupuotės „Daškiniai“ lyderis, Lietuvos bokso federacijos prezidentas. Tiek verslininkai, tiek nusikalstamo pasaulio autoritetai Daškę apibūdindavo kaip žodžio besilaikantį žmogų. Jis taip pat turėjo ir visas lyderiui būdingas savybes. Kalėdamas Pravieniškių kolonijoje jis buvo neprilygstamas kalinių vadas. Pirmauti Remigijus Daškevičius siekė netik nusikaltamame, bet ir verslo pasaulyje. Net pats Henrikas Daktaras savo klestėjimo laikais stengėsi vengti Daškės.

2001-ųjų lapkričio 24-ąją dieną, Remigijus Daškevičius su savo asmens sargybiniais išėjo iš garsaus, sostinėje įsikūrusio restorano „St.Valentino“ esančio Trakų gatvėje ir ketino eiti į savo šarvuotą BMW automobilį kai… Nuaidėjo šūvis. Daškė susmuko visai greta įėjimo į restoraną, apsuptas ginkluotų asmens sargybinių. Kiek vėliau buvo išsiaiškinta, kad buvo šauta iš vieno Vokiečių g. 15-ajame name, trečiame aukšte esančių butų. Ši žmogžudystė ilgą laiką buvo neatskleista. Tai buvo profesionaliausia atlikta žmogžudystė nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

2020 Rugsėjo mėnesį buvo pranešta apie 3 sulaikytus asmenis, susijusius susijusius Remigijus Daškevičius – Daškės nužudymu.

Jo kapas – įspudingas. įspūdingas paminklas iš pilko granito su natūralaus dydžio bronzine velionio skulptūra. Amžino poilsio Daškė atgulė prestižinėse Kauno Petrašiūnų kapinėse.

„Vilniaus brigados“ vadai viename kape

Vilniaus brigada – nusikalstamas susivienijimas, kurio pristatinėti turbūt niekam nereikia. Tai gauja savo galia ir įtaka tiesiogine to žodžio prasme valdė Vilnių ir ne tik.

Jie sugebėjo, įkūrę netikrą įmonę, apginkluoti Lietuvą neveikiančiaias šautuvais. Tai gauja, kurios sutriuškinimu didžiavosi aukščiausi šalies valdininkai.

Grupuotės nariai amžino poilsio atgulė visi kartu.

Al Kaponės kapas

Alfonsas Gabrielis Kaponė, arba Al Kaponė – tai bene pats garsiausias pasaulio gangsteris. Nors jis ir nebuvo įtakingiausias ar galingas, tačiau dėl savo pomėgio bendrauti su žiniasklaida jis greitai tapo vienu žymiausiu nusikaltėlių. Visgi oficialiai, jis tebuvo naudotų baldų pardavėjas. Apskritai Al kaponė kitų nusikaltėlių buvo laikomas kvaileliu.

Keletas Rusijos Kriminalinio pasaulio veikėjų kapai

Pasidalinkite!
Rekomenduojama Jums:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *