Kaip pasislėpti padarius nusikaltimą?

Kaip pasislėpti padarius nusikaltimą?

Arba paprasčiau – kaip „tepti slides“? Na jei jau atsitiko tokia nelaimė, kad reikia trumpam paimti pertraukėlė ir apgalvoti ką negero ir ką dar blogesnio padarėte šiame gyvenime, tai patarimai jums. Geriau, žinoma, kad to nereikėtų.

Geriausia jei esate vienišas, nes vienam paprasčiau priimti kardinalius sprendimus ir lengviau judėti. Kai išeities kitos nėra skubiai parduokite viską ką galite parduoti ir ko nesugebėsite pasiimti su savimi. Paprastai su savimi reikia imti tiek daiktų, keik telpa paprastame džipe ar nuosavame automobilyje, o visa kita tai asmeniniai dokumentai ir kuo daugiau pinigų, nes pastarieji pravers labiausiai.

Nepalikite, o dar geriau sunaikinkite visus užrašus, ir bylas (garsines, video, foto ir dokumentų). Atsikratykite pavojingų skaitmeninių įrenginių. Sunaikinkite socialinių tinklų, „skaipų“ ir panašius duomenis. Nunulinkite kreditinių kortelių ir sąskaitų duomenis. SIM kortelę naikinkite, telefoną parduokite kokiam piliečiui stotyje, kad pastarasis su juo išvažiuotų. Tegul „jus“ persekioja pagal telefono IMEI kodą.

Neskambinėkite savo giminėms ir draugams, nerašykite jokių laiškų savo draugams, artimiesiems bei giminėms, bent jau iš to miesto kuriame norite „nusėsti“. Kadangi Lietuvoje miestų pasirinkimas nėra labai didelis tai pasitenkinkite kokiu 100 km., atstumu nuo buvusios jūsų gyvenamosios vietos ir geriausiai – miestas kuriame gyvenime nebuvote.

Svetimame mieste jokių viešbučių. Stenkitės pagal skelbimą ar atsargiai teiraudamiesi surasti kokį nuomojamą kambarėlį. Pirmiausia kai rasite tokią prieglaudą – pasidomėkite aplinkine geografija. Apsižiūrėkite visą rajoną ir pasistenkite įsiminti galimus pasitraukimo kelius.

Jei reikia pabandykite susirasti kokį juodą darbą „pas ūkininką“ ar panašiai, nes kils mažiau įtarimo o ir vienas kitas litas nepamaišys. Pasistenkite pasikeisti savo išvaizdą, užsiauginti barzdą arba ūsus. Telefono kortelėmis ir telefonu naudotis tik vieną kartą, na telefoną dar galima palikti kur nors išėmus iš jo elementą ir kažkada trumpam vėl pasinaudoti. Tik visad reikia palikti ne pokalbio ar jo baigimo vietoje, bet išėmus elementą įveikti nemažą atstumą ir telefoną užmaskuoti, o sekantį kartą pradėti kalbėti tik nuėjus kažkokį atstumą ir tada įsijungus telefoną. tai nėra nusikaltimas…

Jei jums pasisekė nelabai ir jus intensyviai persekioja – pasiruoškite tam, kad praeities pas jus jau gali ir nebūti – tik dabartis, jei įmanoma kažkokiu tai būdu spręskite dokumentų klausimą ir savo biografijos korekciją. Labai gerai jei jūsų ieško tik kriminaliniai elementai, o jei policija – gal geriau pasiduoti ir kaip sakant po kažkiek metų grįžti į savo gyvenimą su „švaria sąžine“. Geriausia, savaime suprantama, kad jums niekad gyvenime šiais ar panašiais patarimais netektų iš viso pasinaudoti. Nusikaltimas – blogis!

Pasidalinkite!
Rekomenduojama Jums:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *