IX. Zoofilija

Zoofilija

Lukiškių kalėjime gaidžiai, o kartais ir ožiai gyvena atskirose kamerose. Zonoje atskirai gyvena tik ožiai. Bachūrai, duchai ir gaidžiai gyvena toje pačioje patalpoje, tačiau jų erdvė padalinama atsitveriant spintelėmis. Jei prižiūrėtojai „užspaudžia” kalinius ir susodina visus į vieną krūvą, tada jie nebūna atskirti spintelėmis, ir bachūrai automatiškai supurvinami (užfaršmačinami).

Kolonijos tualete yra 6–7 tupyklos, viena – kraštinė – paskirta gaidžiams, ir bachūrai bei duchai ja nesinaudoja. Gaidžiams yra atskira prausykla. Dieną jie neturi teisės vaikštinėti po visą kolonijos teritoriją, bet privalo būti jiems skirtoje vietoje (gaidžių lokalkėje). Nuteistasis, užsimanęs intymios gaidžio paslaugos, eina į gaidžių lokalkę, susimoka išsirinktajam arbata ar cigaretėmis ir vedasi jį į uždarą sandėliuką (kaptiorkę).

Vyrai santykiauja analiniu ir oraliniu būdais. Duchai gaidžių paslaugomis naudotis neturi teisės. Tačiau ir bachūrai ne visi naudojasi gaidžiais, kiti apsitarnauja patys. Pagal kalėjimų papročius kalinys pusę metų neturi teisės onanizuotis. Esą jis privalo turėti sunkumų, privalo praeiti vyriškumo mokyklą. Susilaikyti kaliniams sunkiausia tuomet, kai atsiranda erotinis žurnalas, kuris ima „spausti smegenis”.

Jei zonoje kas nors nori su kuo nors suvesti sąskaitas, duoda gaidžiui, pavyzdžiui, cigarečių, kad tas apspjautų nurodytą asmenį. Taip apspjautasis yra „supurvinamas” (užfaršmačinamas) ir automatiškai tampa gaidžiu. Tačiau mūsų laikais tai dar nereiškia, kad jis bus prievartaujamas. Pavyzdžiui, kai zonoje buvo apspjautas vienas iš vierchatūros, visi susirinkę nusprendė, kad jo negalima išvaryti į gaidyną.

Baryga.Z

Vienas komentaras apie “IX. Zoofilija

  • 2015/03/18 at 17:41
    Permalink

    viskas cia kas parasyta , tai liko tik rusu briedas , dabar tai neturi jokios reiksmes , VISU TEISES DABAR vienodos , na tik oziu ten niekas nekencia , nes ozys ir yra oazys ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *