Henna tatuiruotės – geriausias būdas išvengti didelės klaidos

Henna tatuiruotės – geriausias būdas išvengti didelės klaidos

Tikriausiai ne vienam teko per televiziją ar internete matyti ne vieną laidą arba straipsnį, kuriame būtų rodomos keisčiausios ir nekokybiškiausios tatuiruotės. Prasta tatuiruotė yra viena dažniausių jaunuolių padaromų klaidų.

Neretai vieni tattoo nusprendžia pasidaryti išgėrę, kiti pagauti jausmų, treti tiesiog per daug negalvodami apie tai, jog tai, ką pasirinko ant savo kūno nešios visą likusį gyvenimą, nusprendžia tiesiog išbandyti, ką tai reiškia pasidaryti tatuiruotę.

Tačiau tatuiruotės rinkimasis ir pasidarymas yra itin rimtas procesas, piešinys ant kūno liks visą gyvenimą arba už jo pašalinimą teks mokėti didelius pinigus bei kęsti veriantį skausmą, todėl prieš žengiant į tatuiruočių saloną reikia gerai pamąstyti, ar tai, ką pasirinkote tatuiruoti yra tikrai tai, kas jums patiks ir po penkerių, dešimties ar dvidešimties metų.

Ne mažiau svarbu yra pasirinkti ir tinkamą tatuiruočių saloną, nes nėra nieko baisiau už nekokybiškai padarytą tatuiruotę, kad ir kokia puiki ji atrodė prieš tai. Jau nekalbant apie prastą idėjos realizavimą ir tatuiruotojo talento stoką.

Dėl prastos dažų kokybės tatuiruotės gali greitai išblukti, pakeisti spalvą, susilieti, o tuomet puikus piešinys gali virsti tiesiog dėme ar spalvų kratiniu. Žinoma, nei viena tatuiruotė amžinai tobulai neatrodys, todėl norint kad ji visuomet atrodytų nepriekaištingai, reikia kas metus ar pora atlikti jos korekciją.

Kad korekcijos nereiktų kuo ilgiau ir kad ją pačią taip pat būtų nesunku atlikti, patartina vengti piešinių su didelėmis juodomis dėmėmis, nes ši spalva dažniausiai išblunka greičiausiai bei dideli plotai visuomet blunka netolygiai.

Tikriausiai neverta net sakyti, jog tatuiruotę geriausia darytis ne pas kokio nors draugo pažįstamą namų sąlygomis, o tik sertifikatą turinčiame salone. Geriausia prieš tokį išsirenkant pasiskaityti daug atsiliepimų apie jį internete bei pasiklausinėti, kur draugai darėsi savo tatuiruotes.

Jei bijote, jog pasidarę tatuiruotę staiga nuspręsite, jog visai nebenorite jos turėti ant savo kūno, geriau pasirinktą tatuiruotės variantą prasitestuokite naudodami henna dažus. Henna tatuiruotės, tai puikus būdas įsitikinti, ar pasirinkta tatuiruotė jums tikrai patinka.

Pasidalinkite!
Rekomenduojama Jums:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *